Blizzard pracuje nad nową grą w uniwersum Diablo!

Od premiery Diablo III minęło już sześć lat i Blizzard ani myśli o zaprzestaniu wsparcia dla gry, cały czas wydając nowe dodatki i inne atrakcji. To bynajmniej nie oznacza, że deweloper nie myśli o kolejnej odsłonie serii, co potwierdzają nowe oferty pracy na stronie studia.

W chwili obecnej "Zamieć" poszukuje talentów na stanowiska Dungeon Artist oraz Environment Artist, którzy będą pracować nad nowym, nieogłoszonym jeszcze projektem w uniwersum Diablo. Oferty nie zdradzają, czy przedmiotem pracy nowych pracowników Blizzarda będzie Diablo IV, Diablo III w wersji na konsolę Nintendo Switch, o którym sporo się ostatnio plotkuje, czy może zupełnie inny projekt. Niezaprzeczalny jest jednak fakt, że globalny gamingowy lider rozpoczął planowanie kolejnej wyprawy do Sanktuarium.

Trzeba mieć jednak na uwadze, że zatrudnianie osób na w/w stanowiskach może oznacza, że nowa gra w uniwersum Diablo jest dopiero na początku swojej drogi. Być może na oficjalne informacje na jej temat przyjdzie nam czekać wiele miesięcy, a może nawet i lat...


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.