Crossout: w Wasteland odbędzie się pierwszy turniej piłkarski!

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: 11.06.2018 22:05

Mistrzowska Świata w piłce nożnej już za pasem, więc nic dziwnego, że atmosfera futbolowego święta udzieliła się także twórcom Crossout. Okazuje się bowiem, że mundial zawita także na post-apokaliptyczne pustkowia!

Informacja prasowa Targem Games i Gaijin Entertainment:

Targem Games oraz Gaijin Entertainment, twórcy post-apokaliptycznej gry akcji Crossout, zapraszają do wzięcia udziału w turnieju piłkarskim w dniach 7-21 czerwca. Na graczy czeka specjalny stadion zbudowany z popiołów zniszczonego świata. Trzyosobowe zespoły zmierzą się ze sobą w ciężkich pojazdach.

Wszyscy gracze wyposażeni zostaną w niestandardowe pojazdy oraz dwie bronie: kuszę potrzebną do kopnięcia piłki oraz harpun niezbędny do jej załapania i przyciągnięcia. Jak to w sporcie bywa, najważniejsza będzie współpraca, a wygrają najlepiej zorganizowane drużyny. Zasady gry są proste – wszystkie chwyty dozwolone, nawet zdobycie przewagi za pomocą trafienia przeciwnika harpunem. Byle zdobyć gola! Życie jest zbyt krótkie, by przejmować się czerwonymi kartkami. Ale nie bójcie się o obrażenia - każda broń jest bezpieczna. Zwycięstwo przyznane zostanie zespołowi, który zdobędzie najwięcej punktów w przeciągu pięciu minut.

Za uczestnictwo i zwycięstwo gracze otrzymają ekskluzywne oznaczenia i dekoracje na swoje maszyny, które będzie można również sprzedać na rynku za walutę.

Zanim dołączynie do turnieju, zobaczcie jego oficjalny zwiastun:

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie Crossout.