E3 2018: Prey: Mooncrash dostępne już od dziś, kolejne aktualizacje w drodze! - News | Gry PC.EnklawaNetwork.pl

E3 2018: Prey: Mooncrash dostępne już od dziś, kolejne aktualizacje w drodze!

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: 11.06.2018 22:17

Podczas tegorocznych targów E3 Bethesda i Arkane Studios zaskoczyły niejednego fana Prey. Zapowiedź nowego dodatku do gry była jak najbardziej oczekiwana, lecz zapowiedź jego dzisiejszej premiery - zdecydowanie nie!

Prey: Mooncrash, gdyż taki tytuł nosi DLC, pozwoli nam zapomnieć na chwilę o stacji Talos I i udać się na Księżyc w niezwykłej kampanii rogue-like.

W Mooncrash gracze wcielają się w postać hakera, imieniem Peter, stacjonującego na pokładzie satelity szpiegowskiego. Zadaniem Petera jest przechwytywanie połączeń TranStaru. Wkrótce po wydarzeniach z Prey, tajna księżycowa baza TranStaru przestaje nadawać i to Peter musi się dowiedzieć dlaczego. Uwięziony na stacji i związany bezwzględnym kontraktem z rywalem TranStaru - korporacją KASMA, Peter nie zobaczy więcej swojej rodziny, jeśli nie odkryje zaginionych sekretów księżycowej bazy. Wbrew wszelkiej nadziei, Peter musi uciec z bazy TranStaru, pełnej wrogów i zagrożeń. Cele i łupy będą się zmieniać za każdym razem, gdy rozpoczniesz nową grę. Im dalej zajdziesz, tym lepsze łupy i większe szanse na przetrwanie zyskasz podczas kolejnego przejścia Mooncrash. Zobaczcie premierowy zwiastun dodatku.

Nowy dodatek jest dostępny w dwóch formatach. Gracze, którzy posiadają podstawową wersję gry, mogą zakupić Mooncrash jako osobne DLC w sugerowanej cenie $19,99. Nowi gracze powinni zwrócić uwagę na Prey: Wydanie Digital Deluxe, które zawiera podstawową wersję gry oraz DLC Mooncrash.

Niezależnie od wybranej opcji, wszyscy gracze (w tym ci, którzy posiadają już podstawową wersję gry) otrzymają trzy bezpłatne aktualizacje:

  • Tryb fabularny - przeznaczony dla tych, którzy chcą po prostu bez większych problemów rozegrać interesującą historię.
  • Tryb przetrwania - narazi on nawet doświadczonych kosmonautów na hardkorowe zagrożenia, takie jak konieczność monitorowania poziomu tlenu czy krwawienie.
  • Tryb nowa gra+ - zachęci on do powrotu do Prey po zakończeniu głównej kampanii fabularnej.

Wszystkie trzy tryby Prey zostały ujawnione podczas pokazu i są dostępne do pobrania już dziś. A to wcale nie koniec!

W najbliższych miesiącach gracze Prey mogą spodziewać się darmowej aktualizacji przeznaczonej do rozgrywki wieloosobowej - Typhon Hunter. Będzie to zaciekła gra w chowanego pomiędzy pojedynczym ocalałym i piątką innych graczy, którzy prześladują, polują i kryją się na widoku jako zmiennokształtne mimy. Typhon Hunter zostanie udostępniony latem dla wszystkim posiadaczy DLC Mooncrash oraz Prey: Wydanie Digital Deluxe.


Phantom Doctrine - kupuj bez DRM na GOG.com!