E3 2018: Bethesda zaprezentowała pierwszy trailer gry Fallout 76! - News | Gry PC.EnklawaNetwork.pl

E3 2018: Bethesda zaprezentowała pierwszy trailer gry Fallout 76!

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: 11.06.2018 22:20

Post-apokalipsa przenosi się do Zachodniej Wirginii i zyskuje wieloosobowy posmak. To pierwsze i najważniejsze wieści z dzisiejszego pokazu Bethesdy, podczas którego Fallout 76 był jednym z dań głównych.

Dzień Powrotu, rok 2102. Dwadzieścia pięć lat po wybuchu bomb razem z innymi mieszkańcami krypty – wybranymi spośród najwspanialszych i najbardziej inteligentnych obywateli kraju – wychodzisz na powierzchnię wprost w objęcia postnuklearnej Ameryki. Graj w pojedynkę lub z innymi graczami, przemierzając świat, wykonując zadania, budując i pokonując największe zagrożenia pustkowi.

Fallout 76 będzie pierwszą grą z serii, która zawrze w sobie elementy rozgrywki wieloosobowej. Oczywiście wszystko rozpocznie się od stworzenia postaci przy pomocy systemu S.P.E.C.J.A.Ł. Potem, standardowo już, pozostanie nam eksploracja nieokiełznanych pustkowi Stanów Zjednoczonych, odwiedzając setki różnych miejsc - samotnie lub z przyjaciółmi.

Fallout 76 to całkowicie nowa szata graficzna, oświetlenie i technologia tworzenia krajobrazu, które tchną życie w sześć różnych regionów Wirginii Zachodniej. Od lasów Appalachów po trujący teren Cranberry Bog – każdy obszar wiąże się z innymi niebezpieczeństwami oraz innymi nagrodami. Twórcy gry zapewniają, że post-nuklearna Ameryka jeszcze nigdy nie była tak piękna!

Kolejną nowinkę będzie Certyfikowy Automat Mobilnej Produkcji (C.A.M.P.), który pozwoli graczom wybudować się w dowolnym miejscu świata gry. C.A.M.P. zapewni niezbędne schronienie, zapasy i bezpieczeństwo. Pojawi się nawet możliwość otworzenia sklepu, w którym gracz będzie mógł handlować z innymi ocalałymi.

Premierę Fallouta 76 zapowiedziano na 14 listopada bieżącego roku. Osoby, które zamówią grę w przedsprzedaży, mogą liczyć na dostęp do wersji B.E.T.A i posmakować nowego wydania post-apokaliptycznych pustkowi jeszcze szybciej.


Banner Saga 3: Legendary Edition - kupuj bez DRM na GOG.com!