Shattered Realm - nowy tryb rozgrywki w dodatku Grim Dawn: Forgotten Gods

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano:

Podróżnicy po świecie Cairnu mają sporo powodów, by czekać na nowy dodatek do Grim Dawn pt. Forgotten Gods, a gdyby ich były za mało, to oto jest kolejny: zapowiedziany właśnie nowy tryb rozgrywki Shattered Realm.

Ludzkość jeszcze nigdy nie doświadczyła czegoś takiego jak Shattered Realms. Czegoś, z czego bogactwo i potęga wręcz wylewają się, choć towarzyszą im niebezpieczeństwa, jakich w Cairnie jeszcze nikt nie widział. Cokolwiek stworzyło ten świat, najwyraźniej już dawno zniknęło, a pod jego nieobecność rzeczywistość roztrzaskała się na kawałki.

Shattered Realms stanowi odbicie Cairnu, choć... “roztrzaskane” i wypaczone. W każdym z “Okruchów” (oryg. Shards) tego świata przyjdzie nam stawić czoła coraz potężniejszym istotom, lecz możemy spodziewać się coraz ciekawszych nagród. Ponadto owe Okruchy są bardzo niestabilne, przez co w każdej przygodzie będzie nam towarzyszył licznik czasu. To również od niego zależy, czy tę pokręconą krainę opuścimy z ogromnym bogactwem i mocą, czy z pustymi rękoma.

Szczegółowe informacje na temat Shattered Realms znajdziecie pod niniejszym adresem. Pamiętajcie, że premiera Grim Dawn: Forgotten Gods nastąpi już tej jesieni!