Copper Dreams: lipcowy raport z prac

Producenci z Whalenought Studios pracują w pocie czoła nad Copper Dreams, czego efektem będzie wydanie długo wyczekiwanej aktualizacji alfy gry. Zanim to jednak nastąpi, warto zapoznać się z lipcowym dziennikiem deweloperskim, który porusza wiele istotnych tematów dot. cyberpunkowej produkcji tego niezależnego studia.

Oczywiście najważniejszą informacją pozostaje aktualizacja wersji alfa, która trafi na Steam 25 sierpnia. Posiadacze dostępu do niej mogą spodziewać się, że ujrzą kilka nowych systemów i mechanik, które nabierają coraz konkretniejszych kształtów.

Ponadto producenci Copper Dreams omówili powstanie nowej strony społeczności Whalenought Studios, mechanikę funkcjonowania pojazdów, a także bardzo szeroko poruszyli kwestię zmiany wizualnego stylu gry, okraszając ten temat licznymi screenami oraz animacjami.

Zainteresowani? W takim razie zapoznajcie się z całym, obszernym artykułem na temat ostatnich prac nad Copper Dreams. Przeczytacie go tutaj.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.