Star Wars: The Old Republic: znamy plan aktualizacji na jesień

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano:

Jesień zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią kolejne nowości w Star Wars: The Old Republic. BioWare zaprezentowało właśnie plany na jesień, w czasie której każdy gracz powinien znaleźć coś dla siebie.

W połowie lub pod koniec września na serwery Star Wars: The Old Republic trafi ostatnia "letnia" aktualizacja. Update 5.9.3, który nosi tytuł Fame and Fortune, wprowadzi do gry m.in nowy 8v8 Vandin Huttball Warzone, co jest znakomitą wiadomością dla wszystkich fanów PvP.

Jeszcze ciekawiej zapowiada się końcówka roku, kiedy to swoją premierę będzie miał Update 5.10. Owa aktualizacja rozpocznie nowy wątek fabularny, który będzie kręcił się wokół prastarej rywalizacji pomiędzy Jedi a Sithami. Twórcy gry nie chcieli na razie zdradzać szczegółów, ale możemy spodziewać się ekscytującej opowieści po obu stronach barykady, a także powrotu kilku znanych i lubianych postaci jak np. Doc, Nadia i Jaesa. DO tego wszystkiego należy doliczyć nową zawartość dla wielu graczy w postaci m.in. nowej Daily Area, nowych schematów i materiałów craftingowych, a także szeregu zmian w zakresie funkcjonowania Gildii. Jest więc na co czekać!

Warto dodać, że opisane wyżej atrakcje to zaledwie początek szerszego planu, który zostanie zrealizowany po nowym roku. Deweloperzy obiecują, bez wchodzenia w szczegóły, kolejną totalną wojnę pomiędzy Republiką a Imperium Sithów. Czego mogą chcieć więcej miłośnicy Gwiezdnych Wojen?

Szczegółowe informacji na temat jesiennych planów aktualizacji Star Wars: The Old Republic znajdziecie tutaj.