Copper Dreams na ostatniej prostej przed alfą, nowy gameplay

Whalenought Studios w pocie czoła pracuje nad ostatnimi poprawkami w Copper Dreams, zanim alfa tej gry trafi w ręce graczy. W międzyczasie twórcy cyberpunkowego RPG-a znaleźli chwile, by opublikować krótki dziennik deweloperski.

Materiał dzieli się na dwie części. Pierwsza - filmowa - przedstawia najświeższe owoce prac nad alfą, która powinna pojawić się na Steamie na początku przyszłego tygodnia.

 

Druga część dziennika - tekstowa - skupia się na zagadnieniu śmierci bohatera. Producenci z Whalenought Studios pracują bowiem nad mechanikami, dzięki którym w Copper Dreams utrata wszystkich HP nie będzie oznaczała wczytania poprzedniej gry! Agent, który poległ, mógłby się bowiem obudzić w szpitalu, więzieniu lub w centrum zupełnie innych wydarzeń... Oczywiście deweloperzy nie zamierzają usuwać opcji wczytania ostatniego zapisu, niemniej możliwość bardziej naturalnego wybrnięcia z trudnej sytuacji brzmi niezwykle kusząco!

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na którykolwiek ze wspomnianych tematów, udajcie się pod niniejszy adres.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.