GOG.com celebruje swoje 10 urodziny licznymi promocjami i niespodziankami!

Być może trudno w to uwierzyć, ale właśnie mija 10 lat, odkąd powstała platforma GOG.com (dawne Good Old Games). Z tej okazji przygotowano mnóstwo promocji, pakietów i innych atrakcji!

Oddajmy głos organizatorom urodzinowej imprezy:

1 października - Dziesięć lat to dojrzały wiek, jak na platformę dla graczy. A ponieważ nie ma urodzin bez hucznej imprezy, zapraszamy Was na tydzień atrakcji, nowości i prezentów! Oto, czego możecie się spodziewać:

Nie byłoby nas tutaj bez naszej społeczności, dlatego pomyśleliśmy, że po raz pierwszy w historii to Wy powinniście wybrać grę na niesamowity prezent rocznicowy! Prezent dla Was oczywiście! Trójka nominowanych to: Firewatch, Shadow Warrior 2 i SUPERHOT. Oddaj głos już dziś i wróć 4 października, kiedy zwycięska gra będzie dostępna za darmo przez 48 godzin.

Przygotowaliśmy dla Was też specjalne kolekcje urodzinowe z grami, w które po prostu trzeba zagrać! Każda z kolekcji jest dostępna w wyjątkowej cenie:

  • Kolekcja Nieśmiertelne klasyki to legendarny Theme Hospital, Dungeon Keeper 2, System Shock 2 oraz Another World za jedyne 18 zł.
  • Za 35 zł mamy kolekcję Im starsze, tym lepsze, zawierającą takie hity jak Owlboy, Homeworld Remastered i Dragon Age: Origins.
  • I wreszcie Współczesne klasyki, czyli pakiet za 89 zł, w ramach którego otrzymasz Kingdom Come: Deliverance, Battle Chasers i Shadow Tactics: Blades of the Shogun.

Co jeszcze przygotowaliśmy? Na 10. rocznicę uwalniamy od DRM niesamowite Stellaris od Paradox Entertainment. Mamy też ogromny zaszczyt ogłosić wielki powrót na salony Indiana Jones and the Infernal Machine, od dziś gra jest dostępna wyłącznie na GOG.COM!

Wierni fani na pewno dostrzegą również spore zmiany w samym sklepie. Zmienił się wygląd, ale też sposób przeglądania katalogu i odkrywania perełek z zasobów GOG.COM. Każda gra ma teraz więcej miejsca na prezentację swoich zalet, a informacje, których szukasz, są dostępne po przesunięciu kursora na wybrany element. Ulepszyliśmy też system oceniania, dzięki czemu przeglądanie opinii naszej społeczności stało się wygodniejsze.

Przy okazji takiej rocznicy nie może się obyć bez sentymentów. Przygotowaliśmy dla Was fascynującą podróż po historii GOG.COM, od roku 1994 i wydarzeń, które stoją u źródeł filozofii naszej platformy aż po plany na przyszłość. Pierwsza dekada to dopiero początek!

To tylko część atrakcji dostępnych z okazji naszych urodzin. Wpadnij na GOG.COM i znajdź więcej doskonałych gier bez DRM, z rabatem nawet do 80%.

Wszystkie oferty związane z 10. urodzinami będą dostępne na GOG.COM od 1 do 7 października. Prezenty rocznicowe będą rozdawane od 4 października, od godziny 16:15. Głosować można już teraz.

Pochwalcie się, jak zamierzacie świętować 10 urodziny GOG.com?


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: