Dark and Light: dodatek Shard of Faith już dostępny!

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano:

Survivalowe RPG Dark and Light doczekało się pierwszego dużego dodatku. Wydane wczoraj Shard of Faith zapewni nam kolejne godziny zabawy podczas ratowania świata Gai przed zdawałoby się nieuchronną zagładą.

Akcja Shard of Faith przenosi nas do zawieszonej ponad Archosem Mrocznej Sfery (oryg. The Dark Plane). To właśnie tam przyjdzie nam zmierzyć się z siłami ciemności w całkowicie nowym wątku fabularnym, którego celem jest dotarcie do Odłamku Ganaretha.

Oczywiście twórcy gry nie zostawili bohaterów Archosa bez pomocy. W Dark and Light: Shard of Faith natkniemy  się na mnóstwo nowych mocy, zaklęć, run, broni i przedmiotów rzemieślniczych. Wszystko po to, by skutecznie odeprzeć nowych wrogów i bossów napotkanych podczas eksploracji Mrocznej Sfery. A wędrówka przez nią będzie długa, bowiem nowa lokacja jest równie wielka, co cały dotychczas dostępny świat Dark and Light!

Wraz z Shard of Faith nadchodzą również zmiany w podstawowej wersji gry. Po aktualizacji Dark and Light powinno działać płynniej, szybciej, zawierać mniej błędów, a także znaczące poprawki w systemie zadań.

Dark and Light: Shard of Faith można już pobrać ze Steama za darmo. Pamiętajcie tylko, że do uruchomienia dodatku niezbędne jest posiadanie podstawowej części gry.