Encased: więcej informacji o broni

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano:

Dark Crystal Games jest już o krok od świętowania swojego pierwszego crowdfundingowego sukcesu. Deweloperzy uznali, że to dobry moment, by opowiedzieć nieco więcej o dostępnej w Encased broni.

W debiutanckiego RPG-a rosyjskiego studia można grać na wiele różnych sposobów, lecz nawet najwięksi pacyfiści nie powinni pozostawać całkowicie bezbronni w tym niebezpiecznym miejscu. Na szczęście na terenie the Dome funkcjonuje kilka firm zbrojeniowych, które oferują mieszkańcom różnorodne typy broni w mniej lub bardziej przystępnej cenie. Od zwykłych pistoletów przez karabiny, noże, maczety, aż po granaty i koktajle Mołotowa - arsenał śmiercionośnych zabawek jest w Encased naprawdę szeroki. Zresztą przekonajcie się sami pod niniejszym adresem, gdzie znajdziecie szczegółowe informacji na temat poszczególnych typów broni, firm zbrojeniowych i wiele więcej.

Na koniec warto dodać, że Encased brakuje do osiągnięcia swojego podstawowego, crowdfundingowego celu zaledwie kilkuset spośród niezbędnych 100 tys. dolarów. Do zakończenia kampanii na Kickstarterze pozostało jeszcze 6 dni.