Znamy oficjalną datę premiery ESO: Murkmire, wstępne misje już dostępne

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano:

ZeniMax Online Studios podało dzisiaj oficjalną datę wydania kolejnego dodatku do The Elder Scrolls Online, który nosi tytuł Murkmire. Ponadto w grze pojawiły się już pierwsze, darmowe misje, które wprowadzają nas do fabuły owego DLC.

Nowe, darmowe zadania można pobrać bezpośrednio z Crown Store lub poprzez znajdujące się w grze plakaty “Help Wanted” z Cyrodiilic Collections, na które można natknąć się w miastach Vulkhel Guard, Daggerfall oraz Davon's Watch. W ramach tego nowego cyklu misji poznamy Concordię Mercius, która chce odzyskać pewne argoniańskie artefakty wykradzione z Czarnych Mokradeł. Oczywiście wiąże się to z pewnym niebezpieczeństwem, które pchnie do przodu fabułę ESO: Murkmire. Ukończenie zadań z prologu dodatku wiążę się jednak ze specjalnymi nagrodami takimi jak Murkmire Grave-Stake, a także szkatułkę z losowymi, lecz niezwykle przydatnymi przedmiotami w kontekście wyprawy na Czarne Mokradła.

A owa ekspedycja zbliża się wielkimi krokami, bowiem Murkmire w wersji PC/Mac trafi na serwery The Elder Scrolls Online już 22 października! Szczegółowe informacje na temat premiery dodatku oraz prologowych misji znajdziecie tutaj.