Divinity: Original Sin II w przyszłym roku zawita na Mac OS!

Dobre wiadomości dla wszystkich posiadaczy komputerów z systemem Mac OS. Larian Studios oficjalnie zapowiedziało, że ich najnowsza gra - Divinity: Original Sin II - wkrótce zadebiutuje właśnie na wspomnianej platformie Apple'a.

Ostatnie dzieło belgijskiego studia przez wielu uznawane jest za najlepszego RPG-a ostatnich lat. Teraz będą mogli się o tym przekonać posiadacze maszyn z systemem Mac OS. Przypomnijmy najważniejsze cechy gry:

  • Wybierz swoją rasę i pochodzenie. Wybieraj spośród 6 unikatowych gotowych postaci z własną historią i zadaniami lub stwórz od zera własną postać i graj jako człowiek, jaszczur, elf, krasnolud lub nieumarły. Każdy wybór ma swoje konsekwencje.
  • Nieograniczona swoboda eksploracji i eksperymentowania. Idź, dokąd chcesz, rozmawiaj, z kim chcesz i dotknij wszystkiego! Możesz zabić dowolnego NPC bez konsekwencji dla rozgrywki oraz rozmawiać z każdym zwierzęciem. Nawet duchy i zjawy mogą mieć swoje tajemnice…
  • Walka turowa nowej generacji. Niszcz przeciwników kombinacyjnymi atakami żywiołów. Wykorzystuj przewagę wysokości. Opanuj ponad 200 zdolności w ramach 12 szkół. Ale strzeż się – SI 2.0 w tej grze to nasz jak dotąd najbardziej złowieszczy wynalazek.
  • Do 4 graczy w sieci i tryb multiplayer na podzielonym ekranie. Graj z przyjaciółmi w sieci lub na podzielonym ekranie, z pełną obsługą kontrolerów.
  • Tryb Mistrza Gry: Przenieś swoje przygody na nowy poziom – stwórz własną opowieść w trybie Mistrza Gry, pobieraj udostępnione przez fanów kampanie i mody z Warsztatu Steam.
  • Obsługa 4K: Doświadcz grafiki w jakości 4K, która otwiera nową epokę w dziejach gier RPG!

Divinity: Original Sin II zadebiutuje na Mac OS w pierwszym kwartale 2019 r. Warto zaznaczyć, że jej posiadacze będą mogli bez żadnych przeszkód dzielić rozgrywkę z posiadaczami gier na innych platformach.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: