Realms Beyond: Ashes of the Fallen: więcej informacji o świecie gry oraz narzędziach modderskich

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano:

Zbliżający się wielkimi krokami koniec kampanii Realms Beyond: Ashes of the Fallen to czas wzmożonej pracy dla producentów gry. W ostatnich dniach opublikowali oni kolejne informacje na temat swojego debiutanckiego cRPG-a, skupiając się tym razem na świecie Argei oraz narzędziach modderskich.

Update #11 zabiera nas w podróż na Dzikie Pola (oryg. Wildlands). Artykuł opisuje obszerną historię tej niezwykłej krainy - oto fragment:

Dzikie Pola są jednym z najbardziej niespokojnych i burzliwych terenów Argei. Teren ten zamieszkuje wiele różnych kultur, a to z uwagi na fakt, że po upadku lokalnych królestw przybyli tam ludzie z niemal każdego zakątka świata. To ziemia obiecana, która skrywa w sobie bogactwa przeszłości oraz obfite zasoby naturalne czekające, by po nie sięgnąć. Po stuleciach konfliktu, współpracy i konsolidacji Dzikie Pola stały się relatywnie stabilnym regionem, przyciągając uwagę kupców, poszukiwaczy przygód i badaczy z całej Argei.

Update #12 spodoba się przede wszystkim miłośnikom moddingu. W obszernym artykule deweloperzy opowiadają o możliwościach, jakie oferują narzędzia modderskie Realms Beyond: Ashes of the Fallen. Kto nie chce przebijać się przez kolumny tekstu, ten niech rzuci okiem na poniższą wideozapowiedź.

Jak wam się podobają nowe wieści od producentów Realms Beyond: Ashes of the Fallen? Przypominamy, że na Kickstarterze cały czas trwa zbiórka na rzecz tej gry. Na trzy dni przed jej zakończeniem projekt jest już o krok od pomyślnej realizacji!