Realms Beyond: Ashes of the Fallen: więcej informacji o Kvenlandzie

Już tylko minuty dzielą nas od zakończenia Kickstarterowej zbiorki na rzecz Realms Beyond: Ashes of the Fallen. W ostatnich godzinach kampanii twórcy gry opublikowali kolejny obszerny artykuł opisujący fragment Argei. Tym razem na warsztat wzięto skutą lodem północną krainę Kvenlandu.

Teren ten stał się areną rywalizacji czterech lokalnych plemion: Vadian, Veštani, Vresian i Gaudów. Kilka słów wstępu na temat ostatnich z wymienionych:

Gaudowie znani są jako najstraszniejsi i najbardziej bezlitośni wojownicy Kvenlandu. Zamieszkują tereny na północ od wielkiego jeziora. Odkąd Król Odulf zabił smoka na górze Dauganrög, jego pobramtymcy czczą go niemal jak boga. Ten heroiczny czyn sprawił, że władca otrzymał nowe imię - Sigimer Zabójca Smoka. Wraz ze swoją drużyną Odulf założył osadę Güldinheim, która dziś jest najważniejszym miastem Gaudów.

Szczegółowe informacje na temat każdego z w/w ludów Kvenlandu poznacie pod niniejszym adresem. Przypominamy, że Kickstarterowa kampania Realms Beyond: Ashes of the Fallen zakończy się za ok. godzinę! Na ten moment na koncie projektu znajduje się prawie 120 tys. EUR, co oznacza, że odniósł on pełny sukces.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: