Fallout 76 już w sprzedaży!

Ostatniej nocy Fallout 76 oficjalnie trafił do sprzedaży na całym świecie. Dla miłośników post-apokalipsy jest to wydarzenie dość szczególnie, ponieważ żadna z poprzednich gier firmowanych przez Pip-Boya nie była w pełni skupiona na rozgrywce online.

Nawet jeśli spora liczba zagorzałych fanów Fallouta patrzy na nowy produkt Bethesdy z pogardą, to dla Bethesdy jest to niezwykle ważna chwila, o czym zresztą deweloperzy poinformowali w artykule na BethBlogu.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, mogąc wreszcie przekazać światu Fallouta 76 - falloutową grę, jakiej jeszcze nie robiliśmy. Tak naprawdę niepodobnej do żadnej innej znanej nam gry.

Nie tylko naszym przywilejem, ale i pasją, jest budowanie gier, które kierują was w nowe światy i ku nowym doświadczeniom. W Falloucie 76 spletliśmy elementy naszych poprzednich Falloutów, gatunku gier przetrwania i masowych produkcji sieciowych, tworząc coś wyjątkowego. Grę, w której łączycie się poprzez swoje historie i surwiwalowe wysiłki z przyjaciółmi, nieznajomymi i nami.

Wielkie podziękowania należą się tym wszystkim w studiach Bethesdy i ZeniMaxa, którzy wspierali nas przy tworzeniu gry. Wykreowanie nowego stylu rozgrywki wymagało nie tylko największych starań naszych producentów, programistów, artystów i projektantów, lecz również potężnych wysiłków całej firmy. Specjalne podziękowania kierujemy do przyjaciół z ZeniMax Online, id i Arkane, którzy udzielali nam pomocy. Dzięki też wszystkim wydawcom, informatykom, zespołowi Bethesda.Net, obsłudze klienta, administracji i naszym niesamowitym partnerom z kontroli jakości.

I jeszcze kierujemy dodatkowe podziękowania ku fanom, którzy wzięli udział w programie B.E.T.A. Z waszą pomocą z każdym tygodniem czyniliśmy grę lepszą. A to jest tylko początek. Rozpoczęliśmy pracę nad niewiarygodną listą aktualizacji - poczynając od usprawnień w budowie C.A.M.P., przez nowe zadania i wydarzenia, otwieranie nowych krypt, przebudowę postaci, oparty na frakcjach system walk graczy oraz wiele innych.

Mamy nadzieję, że wasze podróże przez Fallouta 76 będą tak przyjemne i satysfakcjonujące, jak nasz czas spędzony na jego budowie. Z niecierpliwością czekamy, by zobaczyć, gdzie powiodą was polne drogi.

Jak najlepszego życzą
Bethesda Game Studios

Warto przypomnieć również premierowy zwiastun Fallouta 76:

Opinie na temat nowej gry Bethesdy są na razie mieszane. Co sądzicie wy?


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: