Czarny Piątek na GOG.com już wystartował! Setki gier dostępne w obniżonych cenach!

23 listopada cały świat “obchodzi” Czarny Piątek, który od lat jest prawdziwym świętem dla łowców okazji. Od niedawna tradycja masowych obniżek cen jest również obecna na rynku gier cyfrowych, a niewątpliwie przoduje w niej GOG.com, który już teraz rozpoczął akcję ogromnych przecen!

Informacja prasowa GOG.com:

 

Środa to taki mały piątek, więc już dziś startujemy z wyprzedażą z okazji Black Friday i Cyber Monday na GOG.COM.

Promocja potrwa do 27 listopada, a ponieważ jej najważniejszym elementem są świetne ceny i wyjątkowe rabaty, przejdźmy do rzeczy:

Klasyki dostępne tylko na GOG.COM:

Rabaty 75% na ponadczasowe tytuły:

Black Friday to przede wszystkim oszczędności, więc można też zdobyć Panzer Corps (z rabatem 90%) – czyli duchowego następcę serii Panzer General – do tego gry muzyczne BIT.TRIP (rabaty od 80% do 90%), pozycję nie do przegapienia, jaką jest Mafia II (rabat 80%) oraz trylogię Hyperdimension Neptunia Re;Birth (z rabatem 80%).

Wyprzedaż Black Friday na GOG.COM potrwa do 27 listopada, do godziny 23:59.

...a do tego promocje na wiele innych znakomitych RPG-ów ostatnich lat - wystarczy wymienić takie pozycje jak Wiedźmin 3 GotY, Divinity: Original Sin II - Definitive Edition, Pillars of Eternity: Definitive Edition, Fallout: New Vegas czy Arcanum: Przypowieść o Maszynach i Magyi. Kompletną listę promocji znajdziecie tutaj.

Polujecie w tym roku na jakiś konkretny tytuł?


Mrozie


Opublikowano: