TES: Legends: znamy listopadową kartę miesiąca

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano:

Listopad dobiegł końca, a wraz z nim kolejny sezon gry rankinowej w The Elder Scrolls: Legends. Nadszedł wiec czas, by ogłosić nową kartę miesiąca.

Najnowszą taką kartą jest Oszalały alit, który spodoba się przede wszystkim tym, którzy budują swoją talię na atrybucie Siły.

Oszalały alit jest co prawda niewielkim stworzeniem, ale potrafi solidnie dopiec. Dzięki mocy i zdrowiu na poziomie 1/3 potrafi przetrwać starcie z częścią innych często wykorzystywanych tanich kart. Może zabić kandydatkę Morag Tong albo skrzeczącą harpię i przeżyć starcie - i właśnie w tym momencie zaczyna się robić ciekawie.

Za każdym razem, kiedy oszalały alit odniesie obrażenia i przeżyje, jego moc rośnie o jedno oczko. Chociaż raczej nie osiągnie takiego pułapu co karta października smoczy rycerz Altmerów, to dodatkowy punkt mocy może bardzo się przydać w pierwszych turach partii.

Gracze od rangi dziewiątej do szóstej otrzymają jeden egzemplarz, od piątej do drugiej - dwa egzemplarze, a ci, którzy zdołają osiągnąć rangę pierwszą lub rangę Legendy, otrzymają pełny zestaw.

Więcej informacji o Oszalałym alicie znajdziecie tutaj.