Hearthstone: znamy wszystkie karty z dodatku Rozróba Rastakana

Rozróba Rastakana rozpocznie się w Hearthstone już za trzy dni! W zwiazku ze zbliżającą się wielkimi krokami premierą dodatku Blizzard zaprezentował ostatnie, nieujawnione dotąd karty.

Wśród nich znalazły się m.in. karty łowcy: legendarny loa Ryś Halazi oraz powiązany z nim Duch Rysia.

Ryś Halazi loa, legendarny stronnik łowcy

Po zagraniu karty rysiego loa jego Okrzyk bojowy zapełnia rękę gracza Rysiami ze Zrywem 1/1. Z kolei z pomocą Ducha Rysia można wykonać jeszcze potężniejszą kombinację. Gdy karta ta jest na planszy, daje +1/+1 każdej przyzwanej bestii, wzmacniając w ten sposób dzikie stado gracza.

Wideo z transmisji można obejrzeć tutaj. Po premierze najnowszego rozszerzenia, która nastąpi 4 grudnia 2018, wystarczy zalogować się do gry, aby otrzymać legendarną kartę loa oraz dwie kopie ducha z tej samej klasy, a także sześć pakietów z Rozróby Rastakana.

Jeśli nie jesteście na bieżąco z informacjami dotyczącymi Hearthstone'a, to warto przypomnieć, czym jest Rozróba Rastakana:

Słynni na cały świat gladiatorzy wywodzący się z plemion trolli oraz fani zaciętej walki ze wszystkich zakątków Azeroth wkrótce zgromadzą się w legendarnej Arenie Gurubaszów, gdzie rozpocznie się Rozróba Rastakana, najnowsze rozszerzenie do Hearthstone – niezwykle popularnej cyfrowej gry karcianej spółki Blizzard Entertainment. Już 4 grudnia gracze staną do boju o chwałę wyposażeni w 135 nowych, bitnych kart oraz arsenał nasyconych mocą voodoo mechanik. W dniu premiery wystarczy zalogować się do gry, by otrzymać darmową kartę legendarnego loa, dwie karty ducha z tej samej klasy oraz sześć pakietów kart z Rozróby Rastakana.

Chętni do wzięcia udziału w zawodach mogą kupić w przedsprzedaży karty z Rozróby Rastakana w dwóch zestawach. Jeden z nich, Zestaw pretendenta, zawiera 17 pakietów oraz rewers Gotowi na rozróbę!, a drugi – zestaw Rozróba Rastakana – zawiera 50 pakietów, szamana szero Rastakana oraz rewers Gotowi na rozróbę!. Te wyjątkowe zestawy dostępne są za odpowiednio 19,99 EUR oraz 49,99 EUR (możliwy jest zakup tylko jednego z zestawów na jedno konto).


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: