The Outer Worlds - nowy projekt Obsidian Entertainment oraz Private Division - oficjalnie zapowiedziany!

Zegar odmierzający czas do kolejnej wielkiej zapowiedzi Obsidian Entertainment zakończył swoją pracę. Znany producent gier ogłosił nowy projekt RPG, który powstaje we współpracy z Private Division. Poznajcie The Outer Worlds!

 

W The Outer Worlds budzisz się z hibernacji na statku kolonizacyjnym zagubionym w drodze na swoje miejsce przeznaczenia na skraju galaktyki tylko po to, aby znaleźć się w samym środku spisku, który zagraża zniszczeniem kolonii. Podczas odkrywania najdalszych zakątków kosmosu napotkasz różne, walczące o władzę frakcje, a twoja postać zadecyduje o przebiegu tej rozwijającej się w oparciu o działania gracza historii. W korporacyjnym równaniu dla tej kolonii jesteś nieprzewidzianą zmienną.

Ten kosmiczny eRPeG to "dziecko" Leonarda Boyarsky'ego i Tima Caina - weteranów branży RPG. Reżyserzy The Outer Worlds to "ojcowie" piewszych odsłon serii Fallout, a także takich tytułów jak Arcanum: Przypowieść o Maszynach i Magyi czy Vampire: The Masquerade – Bloodlines.

Wspaniale jest móc znowu pracować z Timem. Naprawdę rzadko można znaleźć współtwórcę, który tak doskonale uzupełnia twoje umiejętności. Tim jest świetny w rzeczach, z którymi ja daję radę sobie gorzej, i na odwrót - powiedział Leonard Boyarsky, współreżyser gry studia Obsidian. Jednak wydaje się, że obaj mamy smykałkę do tworzenia gier RPG dla jednego gracza, w których można kreować własną postać i grać w dowolnie wybrany przez siebie sposób.

Jest coś wyjątkowego w połączeniu mojego lekkiego humoru i mroczniejszego nastawienia do świata Leonarda. Wpływa to na wszystkie elementy gry: scenerię, postacie, dialogi - dodał Tim Cain, współreżyser gry. Mamy również w Obsidian świetny zespół, co daje nam pewność, że The Outer Worlds dostarczy dokładnie tego, czego oczekują gracze od nowego uniwersum RPG.

Słowa reżyserów The Outer Worlds znajdują pokrycie w pierwszym zwiastunie gry, który możecie obejrzeć poniżej.

 

Dziedzictwo studia Obsidian w tworzeniu doskonałych gier RPG dla jednego gracza, które dają możliwość wpływania swoimi decyzjami na świat gry, w połączeniu z charakterystycznym czarnym humorem Tima i Leonarda, nie mogą się z niczym równać – powiedział Michael Worosz, wiceprezes i prowadzący Private Division. Wraz z The Outer Worlds studio tworzy nowe, niesamowite RPG science fiction, którego fundamentem jest styl budowania świata przedstawionego oraz opowiadania historii w oparciu o działania gracza, z którego znani są autorzy gry – rozwinięty jednak w świeże i ekscytujące kierunki.

The Outer Worlds trafi do sprzedaży w 2019 r. Należy jednak zwrócić uwagę, że nie chodzi o tradycyjny rok, lecz rok fiskalny, który trwa do 31 marca 2020 r. Na razie zachęcamy do zapoznania się z pierwszymi screenami z gry.

Jak wam się podoba nowy projekt Obsidian Entertainment?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.