Prey: Mooncrash: dodatek Typhoon Hunter już dostępny!

Dzisiaj swoją premierę ma kolejne rozszerzenie do Prey: Mooncrash, które nosi tytuł Typhoon Hunter. Nowy dodatek wprowadza do popularnej gry Arkane Studios tryb rozgrywki wieloosobowej.

Czego spodziewać się po Typhoon Hunterze? Oddajmy głos twórcom gry:

 

Wyobraź sobie zabawę w chowanego. A teraz sobie wyobraź, że chowają się przed tobą nie koledzy, a morderczy kosmici. Witamy w nowym wieloosobowym trybie łowów na tyfony. Jedna osoba trafia do rozgrywki jako Morgan Yu, a maksymalnie pięciu innych graczy wciela się w role zmiennokształtnych mimów. Kiedy twój przeciwnik może się przemienić w niemal każdy z elementów otaczającego cię świata, zwykłe rzeczy stają się niezwykle groźne.

Każda rozgrywka rozpoczyna się okresem przygotowań, kiedy to drużyna mimów opracowuje strategię, chowa się lub urządza zasadzki. Potem zaczynają się łowy. Morgan ma proste zadanie – w wyznaczonym czasie zabić wszystkie mimy wyłącznie przy użyciu pistoletu lub klucza francuskiego; mimy z kolei muszą wszelkimi metodami próbować się ocalić. Mogą pozostać w ukryciu i wyczekiwać bądź też podjąć walkę z przeciwnikiem.

Ofensywne taktyki są dla mimów ryzykowne, gdyż obcy dysponują tylko jednym życiem. Gdy jednak Morgan ginie, traci nieco czasu, a mimy mają chwilę na przegrupowanie się, zanim ich przeciwnik powróci. Kosmici mogą wykorzystywać otoczenie do zachodzenia i mylenia łowcy. Znajome zakątki Talosa I, jak bar karaoke Żółty Tulipan czy biuro, w którym urzęduje Morgan, oferują nieskończenie wiele strategii i dogodnych kryjówek.

Oczywiście premiera nie mogłaby obyć się bez zwiastuna:

Warto zaznaczyć, że dodatek Typhoon Hunter jest całkowicie darmowy dla wszystkich posiadaczy gry Prey: Mooncrash. Szczegółowe informacje o dodatku znajdziecie tutaj.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.