Grim Dawn: Forgotten Gods: pierwsze informacje o frakcjach

Niezbadane są ścieżki, po których muszą stąpać bohaterowie Cairnu. Wszystko wskazuje bowiem na to, że w dodatku Grim Dawn: Forgotten Gods przyjdzie nam współpracować z... kultami wyznającymi Wiedźmich Bogów!

Okazuje się bowiem, że to właśnie one poważnie ucierpiały podczas tytułowego kataklizmu i to właśnie one od dawna zbierają siły, by przeciwstawić się mocy, która doprowadziła do zniszczenia Równiny Korvańskiej. W nowym dodatku do Grim Dawn będziemy mogli sprzymierzyć się z jednym z trójki liderów nowego, zunifikowanego kultu. Czy będzie to otoczona pajęczą siatką szpiegów Bysmiel? Widzący profetyczne wizje Dreeg? A może spowity Nadprzyrodzonym płomieniem Solael? Oczywiście to, po czyjej stronie staniemy, znacząco wpłynie na fabułę oraz przebieg rozgrywki.

Zachęcam do zapoznania się ze szczegółowymi opisami każdej z wymienionych frakcji, które znajdziecie pod niniejszym adresem.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.