World of Warcraft: aktualizacja Tides of Vengeance już dostępna!

Czas przygotowań dobiegł końca. Tides of Vengeance, pierwsza duża aktualizacja World of Warcraft: Battle for Azeroth, trafiła już na serwery gry!

W Tides of Vengeance wojna między Hordą a Przymierzem osiągnęła punkt zwrotny. Na polach bitew pojawili się nowi sojusznicy i dawni bohaterowie, by wspólnie wznieść oręż i stanąć do walki o utracone ziemie i honor. Poznamy zatem kolejną część opowieści o Tyrande, Zaurzykle i Vol'jinie, patrząc na ich poczynania zarówno z perspektywy Przymierza, jak i Hordy, biorąc udział w szeregu walk, szturmów i wypraw.

Główne atrakcje Tides of Vengeance przedstawiają się następująco:

  • NOWY WĄTEK FABUŁY I ZADANIA ZWIĄZANE Z POSTACIAMI – Poznajcie nowe rozdziały opowieści o Tyrande, Zaurzykle i Vol'jinie w nowych wątkach fabuły związanych z określonymi postaciami i weźcie udział w nieustającej kampanii wojennej.
  • RAJD: BITWA O DAZAR'ALOR (BATTLE OF DAZAR’ALOR) – Brzegi Zandalaru ogarnęła wojna w całkiem nowym rajdzie, którego akcja rozgrywa się w stolicy zandalarskich trolli. Będziecie walczyć z przywódcami Hordy i Przymierza takimi jak naczelny majster Mekanownik (High Tinker Mekkatorque) czy król Rastakan (King Rastakhan) w przypisanych do frakcji starciach oraz weźmiecie udział w jednej z najważniejszych batalii dodatku Battle for Azeroth. Bitwa o Dazar'alor będzie dostępna w Europie wraz z rozpoczęciem drugiego sezonu rajdów/podziemi/PvP 23 stycznia 2019.
  • FRONT WOJENNY: BITWA O MROCZNE WYBRZEŻE (BATTLE FOR DARKSHORE) – W jesionowych ostępach Teldrassilu czają się nocne elfy pragnące odbić z rąk Porzuconych ojczyznę swoich przodków. Przedstawiamy całkiem nowy Front Wojenny (Warfront) w trybie współpracy. Między walkami będziecie mogli odkryć nowe, naznaczone wojenną pożogą oblicze Mrocznego Wybrzeża.
  • SZTURMY HORDY I PRZYMIERZA – Stańcie do obrony Kul Tiras i Zandalaru przed inwazją frakcji wroga w nowych Szturmach Hordy i Przymierza (Horde and Alliance Assaults), które wybuchają na bezdrożach świata dodatku Battle for Azeroth. Sabotujcie statek powietrzny wroga, pokonajcie jego dowódcę i zdobądźcie łupy oraz moc artefaktu, by przygotować się do kolejnych batalii.
  • NOWE WYSPIARSKIE WYPRAWY – Zdobądźcie azeryt na nowych wyspach Jorundall i Leśna Przystań (Havenswood). Aktualizacje systemu Wyspiarskich wypraw (Island Expeditions) zawierają między innymi ekstraktory azerytu, które można przejmować.
  • TRADYCYJNE PANCERZE KRWAWYCH ELFÓW I KRASNOLUDÓW – Na krasnoludy i krwawe elfy na najwyższym poziomie czekają nowe wyprawy w zamierzchłości historii i legend ich ludów oraz możliwość odblokowania zestawu pancerza do transmogryfikacji (Heritage Armor) na cześć swego dziedzictwa.
  • AKTUALIZACJA PANCERZA AZERYTOWEGO – Dostosujcie ekwipunek do własnych potrzeb dzięki usprawnieniom systemu pancerza azerytowego, wprowadzonego w Battle for Azeroth. Wśród nowości znajdą się nowe właściwości, dodatkowy pierścień (w ekwipunku sezonu 2) i wiele więcej.

W najbliższych miesiącach gracze Battle for Azeroth moga liczyć na kolejne przygody. To m.in. nowy rajd z dwoma bossami Burzowy Tygiel (Crucible of Storms), który rozgrywa się w Dolinie Burzowej Pieśni (Stormsong Valley), a także możliwość werbunku trolli z Zandalaru i ludzi z Kul Tiras jako sprzymierzonych rasy. W dłuższej perspektywie trzeba przygotować się na powrót pradawnych wrogów... To już jednak kwestia kolejnej dużej aktualizacji - Rise of Azshara.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: