Star Wars: The Old Republic: aktualizacja Jedi Under Siege już dostępna

Grudzień będzie dla graczy Star Wars: The Old Republic niezwykle intensywnym miesiącem, a to za sprawą nowej aktualizacji Jedi Under Siege, która właśnie trafiła na serwery gry. Wraz z nią wojną pomiędzy Imperium a Republiką rozgorzała na nowo!

Imperium Sithów wymierzyło pierwszy cios w Ossus, starożytną planetę Jedi, tym samym odnawiając wojnę z Galaktyczną Republiką. W jej pierwszej odsłonie graczom ponownie przyjdzie stanąć na czele swoich frakcji i połączyć siły ze znanymi postaciami świata Gwiezdnych Wojen - doświadczoną Jedi Tau Idair, Mistrzem Gnost-Duralem oraz Darth Malorą. Powrócą również ulubieni towarzysze podróży: Doc, Nadia Grell, Jaesa Willsaam i Khem Val.

Jedi Under Siege to nie tylko nowy wątek fabularny, ale również nowa lokacja z codziennymi wyzwaniami, nowa misja typu Operation, ulepszenia w systemie gildii i wiele, wiele więcej. Szczegółowe informacje na temat aktualizacji znajdziecie tutaj. Koniecznie zapoznajcie się również z jej zwiastunem, który prezentujemy poniżej.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.