Wyprzedaż Zimowa 2018 na GOG.com właśnie wystartowała!

Zimowe przeceny nie omijają GOG.com! Polska platforma dystrybucji gier rozpoczęła właśnie wielką wyprzedaż, podczas której zostanie przecenionych ponad 1900 różnych tytułów.

Informacja prasowa GOG.com:

 

Na krótsze dni, na zimowe szarości. Właśnie wystartowała Wyprzedaż Zimowa 2018 na GOG.COM. Na wszystkich domatorów czekają gry za darmo, codzienne okazje, specjalne rekomendacje oraz jeszcze więcej niższych cen niż kiedykolwiek wcześniej! Oczywiście wszystko bez DRM, od graczy dla graczy!

Wyprzedaż Zimowa 2018 potrwa przez 3 tygodnie, aż do 3 stycznia, do godziny 23:59.

Załóż kask i miej się na baczności lub wciśnij gaz do dechy. Zdobądź kopię Full Throttle Remastered za darmo przez pierwszych 48 godzin wyprzedaży (do 15 grudnia, do godziny 15:00)!

Skoro już mówimy o darmowych rzeczach – odblokuj darmowe gry, robiąc zakupy w trakcie wyprzedaży. Zdobądź Fantasy General za darmo przy pierwszym zakupie oraz EVERSPACE w momencie, gdy łączna suma, którą wydasz w trakcie trwania promocji, osiągnie 55 zł.

Uwolnij od DRM swoje gry ze Steam - GOG Connect powraca! Połącz swoje konto Steam i dodaj wybrane gry do biblioteki GOG.COM. Wśród tytułów, które możesz uwolnić od DRM są: Oddworld: Abe’s Oddysee, Age of Wonders 3 i Shadowrun: Dragonfall - Director’s Cut. W każdym tygodniu wyprzedaży w ramach GOG Connect będzie się pojawiał nowy zestaw gier bez DRM, więc zaglądaj do nas regularnie!

Wyprzedaż Zimowa startuje z ponad 1900 okazjami, ale w kolejnych dniach dołączą do niej następne tytuły, więc zachowaj czujność, bo tej zimy znajdziesz niepowtarzalne rabaty na prawie każdą z gier dostępnych w katalogu GOG.COM.

Codzienne okazje powracają – wybrane tytuły w wyjątkowych cenach będą dostępne tylko przez 24 godziny. Odwiedzaj nas codziennie o godzinie 15:00, aby sprawdzić 8 nowych gier.

Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji i niespodzianek, ale nie martw się - na GOG.COM starannie dobieramy wszystkie tytuły, więc możesz mieć pewność, że nie zmarnujesz swojego czasu testując tegoroczne nowości. Spośród ponad 400 tytułów, które miały premierę w tym roku, znajdziesz nasze ulubione w obniżonych cenach: Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści (-20%), Frostpunk (-33%), Divinity: Original Sin II - Definitive Edition (-35%), Stellaris (-60%), BATTLETECH (-30%), Pillars of Eternity II: Deadfire (-34%).

Co jeszcze polecamy? Wiedźmin 3: Dziki Gon GOTY (-60%), SWAT 4 (-50%), Homeworld: Remastered Collection (-80%), XCOM: Enemy Unknown Complete Pack (-80%), Heroes of Might & Magic 3: Complete (-66%), ELEX (-50%), The Witness (-75%) i inne.

Zimowa wyprzedaż GOG.COM potrwa do 3 stycznia, do godziny 23:59.

Zamierzacie coś upolować?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.