Twórcy Underworld: Ascendant ujawnili plan najbliższych aktualizacji

Underworld: Ascendant jest bez wątpienia jednym z największych zawodów 2018 r. w branży komputerowych RPG-ów. OtherSide Entertainment cały czas pracuje jednak nad poprawieniem swojego produktu, co potwierdza opublikowany właśnie plan aktualizacji.

Na pierwszy ogień pójdzie duża aktualizacja, która wprowadzi do gry możliwość zapisu gry w dowolnym jej momencie oraz spore usprawnienia w systemie walki. Łatka naprawi również mapowanie klawiszy oraz usunie szereg błędów utrudniających lub uniemożliwiających wykonanie zadań. Patch jest obecnie w fazie testów i powinien trafić do sieci w ciągu kilku najbliższych dni.

W dłuższej perspektywie czasu deweloperzy zamierzają wydać kolejną dużą aktualizację, która wprowadzi kolejne poprawki do systemu walki, SI, lokacji oraz usprawni działanie samouczka. W ogólnym rozrachunku łatka powinna sprawić, że Underworld: Ascendant stanie się bardziej grywalne, a systemy gry bardziej zrozumiałe. Oczywiście deweloperzy usuną też kolejne błędy i poprawią balans rozgrywki. Aktualizacji tej należy spodziewać się w lutym 2019 r.

Szczegółowe informacje na temat planów aktualizacji Underworld: Ascendant znajdziecie tutaj. Miejmy nadzieję, że wprowadzone zmiany faktycznie przybliżą grę OtherSide Entertainment do wizji, jaką jej twórcy roztoczyli przed nami podczas kampanii na Kickstarterze.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.