Ścieżka dźwiękowa z Tower of Time dostępna za darmo dla wszystkich posiadaczy gry

Event Horizon podarował wszystkim graczom Tower of Time wspaniały, choć nieco spóźniony prezent. Od dzisiaj każdy, kto posiada taktycznego cRPG-a polskiego studia, może pobrać za darmo jego pełną ścieżkę dźwiękową!

Soundtrack został lub zostanie pobrany wraz z najnowszą aktualizacją, dlatego aby cieszyć się muzyką z Tower of Time, wystarczy zajrzeć do folderu z plikami lokalnymi gry lub postępować wraz z instrukcją opisaną tutaj.

Warto dodać, że przy okazji sprezentowania ścieżki dźwiękowej, Event Horizon zapowiedziało stworzenie dwóch nowych trybów rozgrywki, które są dedykowane miłośnikom rogue-like'ów. Polski deweloper zdradził na razie tylko tyle, że decydując się na nowe tryby, uzyskamy od razu dostęp do wszystkich bohaterów Tower of Time, jednocześnie usuwając z rozgrywki fabułę. Na szersze informacje na temat tych nowinek musimy jednak jeszcze trochę poczekać.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.