Warhorse Studios udostępniło film dokumentalny na temat produkcji Kingdom Come: Deliverance

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano:

Stworzenie Kingdom Come: Deliverance zajęło Warhorse Studios sześć długich lat. Ścieżka wiodąca od pierwszych dokumentów designerskich po sprzedaż pełnej wersji gry była kręta i wyboista. O swoich doświadczeniach twórcy gry opowiadają w filmie dokumentalnym, który trafił do sieci tuż przed świętami.

Dokument jest darmowy dla wszystkich, którzy wsparli Kingdom Come: Deliverance podczas kampanii na Kickstarterze kwotą co najmniej £20. W takim wypadku, aby otrzymać swoją kopię filmu, należy zalogować się na oficjalnej stronie gry i połączyć tamtejsze konto ze swoim kontem na Steamie. Wówczas darmowe nagranie pojawi w bibliotece platformy Valve już po następnym logowaniu.

Pozostali fani gry za możliwość obejrzenia dokumentu będą musieli zapłacić. Film można nabyć lub wypożyczyć na Steamie, jednak zanim dokonacie transakcji, zapoznajcie się ze zwiastunem produkcji studia Vortex.

Film jest godny polecenia każdemu fanowi Kingdom Come: Deliverance, dlatego jeśli nie posiadacie do niego darmowego dostępu, warto wydać na niego te kilkanaście złotych.