Grim Dawn: podsumowanie minionego roku

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano:

Crate Entertainment opublikowało pierwszy w tym roku dziennik deweloperski z cyklu Grim Misadventures. Producenci gry postanowili podsumować w nim miniony rok, który dla Grim Dawn był bardzo udany.

Stało się tak przede wszystkim za sprawą nowego dodatku pt. Ashes of Malmouth, ale nie tylko. W 2018 r. Grim Dawn otrzymało wsparcie w postaci wielu patchy, które nie tylko naprawiły szereg błędów, ale również wzbogaciły action RPG-a od Crate Entertainment o wiele nowych funkcjonalności. Nie można też zapomnieć o dużych zmianach w balansie rozgrywki, które spotkały się z ciepłym przyjęciem ze strony graczy.

2018 r. był udany, ale 2019 r. może być jeszcze lepszy. Kolejny dodatek do Grim Dawn, Forgotten Gods, powinien ukazać w pierwszym kwartale bieżącego roku. Według najnowszych informacji od deweloperów prace nad nim przebiegają bez żadnych zakłóceń. W drodze są również kolejne darmowe aktualizacje, które jak zwykle wprowadzą do świata Cairnu wiele świeżości. Na szczegóły będziemy musieli jednak jeszcze trochę poczekać.

Szczegółowe podsumowanie 2018 r. i zapowiedź kolejnych planów Crate Entertainment wobec Grim Dawn znajdziecie pod niniejszym adresem.