Realms Beyond: ankiety BackerKit rozesłane do uczestników kampanii na Kickstarterze

Crowdfundingowa kampania Realms Beyond: Ashes of the Fallen zakończyła się w listopadzie i od tego czasu deweloperzy zaprzestali oficjalnej komunikacji z uczestnikami kampanii - aż do teraz. W ostatnich dniach rozesłano bowiem ankiety BackerKit.

Jeśli ktoś nie brał jeszcze udziału w żadnej kampanii z udziałem BackerKitu, warto przypomnieć, że ankieta pozwala potwierdzić i/lub wybrać rodzaj nagród, jakie należą się z tytułu wpłaty na rzecz projektu. Wypełnienie ankiety nie wymaga rejestracji w serwisie BackerKit - wystarczy otworzyć stronę, która została podlinkowana w wiadomości e-mail.

Szczególną uwagę na swoje ankiety powinni zwrócić ci z was, którzy podczas kampanii wykupili sobie możliwość grania w fazie Wczesnego Dostępu. Warto zaznaczyć, że beta Realms Beyond: Ashes of the Fallen będzie dostępna jedynie na Steamie, jednakże klucze do niej wygasną w momencie premiery pełnej wersji gry. Oznacza to, że nic nie stoi na przeszkodzie, by wśród swoich nagród wybrać klucz Wczesnego Dostępie na Steamie, a w przypadku pełnego wydania zdecydować się na inną platformę (np. GOG).

Szczegółowe informacje na temat BackerKitu wraz z noworocznymi życzeniami od Ceres Games znajdziecie tutaj.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: