Endless Legend otrzyma nowy dodatek pt. Symbioza!

Niebawem Auriga rozszerzy się o kolejną cywilizację oraz potężną, neutralną jednostke. Wszystko za sprawą nowego dodatku do Endless Legend, który nosi tytuł Symbioza.

Kolejną frakcję, jaką niedługo będziemy mogli posłać do boju, są Mikara.

Ta starożytna cywilizacja prawdziwych wojowników wywodzi się od organizmów jednokomórkowych, które rozwinęły się na drodze ewolucji i asymilacji. Ich jedynym celem jest przywrócenie Auridze równowagi.

Mikara pochodzą z wyjątkowego miasta-trzonu i zasilają swoją gospodarkę, tworząc przerosty w interesujących ich miejscach. Choć nie mogą osiedlać się na nowych terenach, są jednak w stanie zamieniać podbite miasta w miasta widma i pozyskiwać z nich dodatkowe zasoby. Po kilku turach symbioza z podbitym miastem zapewnia im specjalne bonusy...

Nie sposób nie wspomnieć też o Urkanach - potężnych bestiach, który każdy z graczy może spróbować oswoić i przeciągnąć na swoją stronę.

Urkany to olbrzymie bestie, które pojawiają się w losowych miejscach mapy i przejmują kontrolę nad neutralnym terenem. Aby oswoić takie stworzenie, imperia będą musiały je przekupić lub pokonać w bitwie, do której staną także sługi Urkana. Oswojenie Urkana odblokowuje zestaw wyjątkowych umiejętności pasujących zarówno do defensywnego, jak i agresywnego stylu gry.

Premierę Endless Legend: Symbioza zaplanowano na 24 stycznia. Dodatek można już zamówić w przedsprzedaży na Steamie. Zanim to zrobicie, koniecznie zapoznajcie się z poniższym zwiastunem oraz galerią screenów.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: