Warhorse Studios ujawniło dokładną datę premiery Band of Bastards - nowego DLC do Kingdom Come: Deliverance

Nieco ponad dwa tygodnie temu Warhorse Studios zaprezentowało kolejny dodatek do Kingdom Come: Deliverance, który nosi tytuł Band of Bastards. Dziś poznaliśmy ostateczną datę premiery rozszerzenia.

Na kolejną przygodę Henryka nie będziemy musieli długo czekać, bowiem wspomniane DLC trafi do sprzedaży już 5 lutego. A co nas w nim czeka? Przypomnijmy...

Odkąd wybuchła wojna, tereny Królestwa Bohemii nie należą do najbezpieczniejszych miejsc - kto nie padnie ofiarą wrogich wojsk, tego może spotkać równie przykry los z rąk licznych grasantów i szabrowników. Pan Radzig Kobyła postanowił uporać się z problemem, tworząc straż z najemników należących do barona Rychwaldu, pana Kuno. Sęk w tym, że jego ludzie również nie mogą pochwalić się nieposzlakowaną opinią… Ich “przewodnikiem” i zarazem nadzorcą zostanie nie kto inny jak Henryk!

Trzymamy kciuki, by premiera Band of Bastards przebiegła bez problemów, jakie wynikły w momencie wydania poprzedniego dodatku do KCD, Miłosnych przygód śmiałego pana Jana Ptaszka.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: