Anthem: BioWare podsumowało weekend z VIP Access

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano:

W ostatni weekend BioWare przeprowadziło pierwsze globalne demo Anthem, w czasie którego dostęp do najnowszej gry kanadyjskiego studia uzyskali gracze posiadający tzw. VIP Access. Teraz twórcy gry pokusili się o kilka słów podsumowania.

Początek weekendu z wczesnym dostępem okazał się dość kłopotliwy, głównie przez błąd z niekończącymi się ekranami ładowania, który ma być usunięty już w tym tygodniu. Podczas premierowego, globalnego testy gry gracze natknęli się również na wiele innych błędów, lecz mimo tego przez dwa i pół dnia spędzili w świecie Anthem prawie 9 mln godzin. Dla BioWare jest to niewątpliwie ogromny sukces, czego deweloperzy nie omieszkali nie wspomnieć.

Co dalej? W tym tygodniu deweloperzy zamierzają poprawić wszystkie problemy, z jakimi zetknęli się gracze z VIP Access. Wszystko po to, by kolejna wielka fala fanów Anthem, która wyruszy na łowy w ramach otwartej bety już w najbliższy weekend, otrzymała jeszcze lepszy, bardziej dopracowany produkt.

Szczegółowe podsumowanie pierwszego weekendu wczesnego dostępu do Anthem znajdziecie tutaj. Pamiętajcie, że premiera pełnej wersji gry nastąpi już 22 lutego.