Mutant Year Zero: Road to Eden zostanie rozszerzone o nowy, darmowy tryb rozgrywki!

Twórcy Mutant Year Zero: Road to Eden przygotowali dla fanów gry nie lada prezent. W przyszłym tygodniu ten tatyczny eRPeG zostanie rozszerzony o nowy tryb rozgrywki, który zostanie udostępniony w ramach darmowego DLC Stalker Trials!

"Stalkerskie Próby" są dedykowane miłośnikom rywalizacji. Wybierając ten tryb rozgrywki, uzyskamy dostęp do nowych bohaterów oraz wszystkich mutacji i umiejętności, jednak zanim wyruszymy na szlak, będziemy musieli zakupić broń, ulepszenia do niej oraz pancerz. Tak wyekwipowani ruszymy do boju do dobrze znanych lokacji, lecz pełnych zupełnie innych i inaczej rozmieszczonych przeciwników, którzy wymuszą stosowanie nowych, bardziej wyrafinowanych strategii. Pojawią się również dodatkowe cele jak np. przejście mapy bez odniesienia obrażeń lub korzystania z materiałów wybuchowych, za co na nasze konto wpłyną dodatkowe punkty.

Oczywiście śmiałkowie, którzy będą pomyślnie przechodzić kolejne Próby, mogą liczyć na odpowiednie nagrody. Nowa broń i pancerze mogą przydać się podczas kolejnych wyzwań, a w najgorszym wypadku zostać spieniężone i wymienione na jeszcze lepszy ekwipunek.

Warto również wspomnieć o tym, że postęp poczyniony w Stalkerskich Próbach będzie odnotowywany w specjalnych rankingach. Ponadto najlepszy w danym tygodniu Stalker użyczy swojego imienia NPC-owi, którego inni gracze będą musieli pokonać.

Mutant Year Zero: Road to Eden - Stalker Trials zostanie udostępnione za darmo już w najblizszy wtorek, 26 lutego. Jeśli lubicie wyzwania, to zdecydowanie jest na co czekać!


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: