Pathfinder: Kingmaker: dodatek Varnhold's Lot już dostępny!

Mimo że Owlcat Games nadal pracuje nad poprawkami do podstawowej części gry Pathfinder: Kingmaker, to jednak producenci z tego studia nie zapomnieli o przygotowaniu zupełnie nowego, smakowitego kąska. I tak do sprzedaży trafiło właśnie nowe, fabularne DLC, które nosi tytuł Varnhold's Lot.

Najnowszy dodatek jest dość specyficzny. Wcielimy się w nim w postać porucznika na żółdzie Maegara Varna, kapitana bandy najemników znanej jako Varnling Host, który, podobnie jak główny bohater postawowej części gry Pathfinder: Kingmaker, dorobił się w ostatnim czasie tytułu barona. Jak do tego doszło? Tego dowiemy się, grając w Varnhold's Lot!

Nowe DLC oferuje przygodę, która dostarczy 6-12 godzin zabawy oraz pozwoli spojrzeć na swoich kompanów z nieco innej perspektywy... Co ciekawe, osiągnięcia z tego dodatku można potem zaimportować do podstawowej kampanii Pathfinder: kingmakera. Wówczas Maegar Varn ponownie zaprosi głównego bohatera do swoich włości, gdzie przyjdzie nam poznać skutki podjętych wcześniej decyzji!

Pathfinder: Kingmaker - Varnhold's Lot możecie kupić już teraz na Steamie lub GOG. Wcześniej zachęcamy do zapoznania się z galerią screenów z dodatku oraz jego premierowym zwiastunem, który obejrzycie poniżej.

Jak się zapatrujecie na ten dodatek?


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: