ESO: Wrathstone, pierwszy dodatek z Roku Smoka, już na serwerach The Elder Scrolls Online!

Na serwerach The Elder Scrolls Online pojawiło się już kolejne DLC, które nosi tytuł Wrathstone. Mini-dodatek stanowi preludium do dodatku Elsweyr i tym samym otwiera Rok Smoka w ESO.

Główną atrakcje Wrathstone stanowią dwa nowe lochy, Frostvault oraz Depths of Malatar, których spenetrowanie zainicjuje główny wątek fabularny nowego dodatku.

Frostvault
We Frostvault musisz współpracować z redgardzką poszukiwaczką skarbów Tharayyą i wspólnie z nią zbadać zaginiony skarbiec krasnoludów, zatopiony głęboko w lodowcach Wschodniej Marchii. Na waszej drodze staje złowrogie plemię goblinów, wiekowe krasnoludzkie automaty i zabójcze pułapki. Wykorzystaj niedziałające od dawna maszyny, aby dostać się do skarbca i przejąć jego tajemnice na własność.

Depths of Malatar
Jakie niebezpieczeństwa czyhają w głębinach Malataru? Zapuść się głęboko w te zapomniane ayleidzkie ruiny i poznaj los cesarskiej kohorty, która przed wiekami jako pierwsza odkryła do nich wejście. W głębi zatopionego miasta Garlas Malatar czeka jednak coś więcej niż tylko żołnierze. Ukrytych tam starożytnych artefaktów strzegą lśniący daedryczni gwardziści!

Ponadto Wrathstone oraz towarzysząca mu Aktualizacja 21 oferują m.in.:

  • nową mapę Battlegrounds: Eld Angvar;
  • ulepszone nagrody w PvP,
  • przewodnik po Strefach;
  • aktualizację interfejsu użytkownika handlarza gildii.

Oficjalny zwiastun dodatku obejrzycie poniżej.

A szczegółowe informacje o zmianach, jakie wprowadziły do gry ESO: Wrathstone oraz Aktualizacja 21, znajdziecie tutaj.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: