Krwawa Klątwa - pierwszy dodatek do Gwinta oficjalnie zapowiedziany!

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano:

Choć Gwint nie odniósł chyba takiego sukcesu, jakiego oczekiwało CD Projekt RED, to jednak polskie studio nie ustaje w pracach nad poprawianiem i rozszerzaniem swojej gry. Doskonałym potwierdzeniem tych słów jest wczorajsza zapowiedź pierwszego oficjalnego dodatku, który nosi tytuł Krwawa Klątwa.

Wschodzi Krwawy Księżyc. To czas szaleństwa i rozpaczy, to czas Krwawej Klątwy. W wyniku mrocznego rytuału przeprowadzonego przez potężnego wampira wyższego, Dettlaffa van der Ereteina, księżyc przybrał barwę krwi a ziemia i jej mieszkańcy zostali skażeni. Nieznane dotąd potwory przebudziły się ze snu i są żądne krwi — nikt nie jest bezpieczny. Czy dołączysz do Dettlaffa w poszukiwaniu zemsty i zniszczenia, czy może wybierzesz walkę w obronie niewinnych?

Pierwsze rozszerzenie Wiedźmińskiej Gry Karcianej wprowadzi do niej ponad 100 nowych kart, w tym 31 neutralnych i 14 dla każdej frakcji. Twórcy obiecują, że wśród nowości każdy znajdzie coś dla siebie - niezależnie od stylu gry oraz dotychczasowej talii.

Krwawa Klątwa zadebiutuje na serwerach Gwinta 28 marca. Na razie producenci gry ujawnili pięć nowych kart z dodatku. Możecie się z nimi zapoznać tutaj.