Larian Studios zapowiedziało serię darmowych prezentów do Divinity: Original Sin II

Od premiery Divinity: Original Sin II - Definitive Edition minęło już kilka ładnych miesięcy i mogłoby się wydawać, że Larian Studios porzuciło już wsparcie swojej ostatniej gry. Nic bardziej mylnego! Belgowie zapowiedzieli właśnie, że zamierzają oddać w ręce graczy szereg darmowych prezentów. Co więcej, będą to robić przez cały najbliższy rok!

Nowa zawartość powstaje we współpracy z innymi europejskimi deweloperami takimi jak Fool's Theory i Anshar Studios. Owocem wspólnych wysiłków są tzw. Gift Bagi, które zawierają w sobie drobne dodatki z Divinity: Original Sin II. Pierwszy z nich wzbogaca dostępny w grze kreator postaci o nowe twarze, fryzury oraz inne “twarzowe” dodatki. Drugi Gift Bag będzie zawierał natomiast kilka drobnych usprawnień, które stworzyła społeczność modderska gry. Więcej informacji na ten temat poznamy wkrótce.

Gift Bagi trafiają do Divinity: Original Sin II w formie darmowych aktualizacji, więc niczego nie trzeba dodatkowo pobierać. Jak wam się podoba taka forma wsparcia gry?


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: