Tom Clancy's The Division 2: więcej informacji o umiejętnościach oraz pierwszym Season Passie

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano:

Do premiery Tom Clancy's The Division 2 pozostały już niespełna dwie doby. Ubisoft uznał, że to idealny moment, by podzielić się nowymi informacjami na temat dostępnych w grze umiejętności, możliwości ich modyfikacji oraz... pierwszego Season Passa.

Zacznijmy od początku, czyli od kolejnego Aneksy Wywiadowczego. Deweloperzy przybliżyli w nim kilka umiejętności, z jakich skorzystamy w czasie walk na ulicach Waszyngtonu, a także system ich modyfikacji. Oddajmy głos twórcom gry:

Oprócz wybierania swoich umiejętności oraz ich odpowiednich kategorii, będziecie też mogli zmieniać charakter działania każdej z umiejętności przy wykorzystaniu dwóch dostępnych w tym celu slotów:

Sloty rozgrywki—podobnie jak dodatki do broni, w slotach tych umieszczane są dodatki do umiejętności. Zapewniają one określone premie, ale do działania wymagają też określonego poziomu siły umiejętności. Modyfikacje te zdobywa się w formie łupu i są one dostępne w różnych kategoriach rzadkości. Inaczej niż dodatki do broni, modyfikacje umiejętności nie mają charakteru statycznego. Zapewniają na przykład skracanie czasu odnawiania lub premie do obrażeń.

Slot efektów wizualnych—zapewnia alternatywne efekty oraz wygląd umiejętności i ma charakter czysto kosmetyczny. Zawartość tego slotu nie wpływa na statystyki umiejętności. Jako przykład można tu podać zmianę barwy płomienia wieżyczki podpalającej.

Naszym celem było nie tylko wprowadzenie do The Division 2 zupełnie nowego poziomu indywidualizacji, ale też nadanie jej bardziej wizualnego charakteru. W efekcie, wszelkie zmiany wprowadzane dzięki modyfikacjom umiejętności, będą natychmiast znajdowały swoje odzwierciedlenie w wyglądzie menu umiejętności.

Druga ważna informacja dotyczy zawartości Przepustki Roku 1. W jej skład wchodzą:

  • Dostęp do wszystkich epizodów Roku 1 na tydzień przed oficjalną premierą
  • Natychmiastowe odblokowanie wszystkich specjalizacji Roku 1
  • 8 wyjątkowych misji fabularnych "Tajne przydziały: Upadek Stolicy"
  • Status VIP w trakcie Roku 1, w tym dodatkowe przydziały, nagrody i zniżki
  • 1 wyjątkowy strój oraz 1 niepowtarzalna emotka

Warto zaznaczyć, że Przepustka Roku 1 stanowi część edycji Gold, Ultimate oraz Phoenix Shield Collector.

I pamiętajcie, że premiera Tom Clancy's The Division 2 odbędzie się już w najbliższy piątek!