Fallout 76: darmowe rozszerzenie Wild Appalachia już dostępne

Jednym z podstawowych problemów Fallouta 76 jest brak solidnej zawartości (złośliwi powiedzą, że jakiejkolwiek zawartości). Niemniej Bethesda usilnie pracuje nad zmianą tego stanu rzeczy, a pierwszym krokiem w tym kierunku jest wydane właśnie darmowe rozszerzenie, które nosi tytuł Wild Appalachia.

Nowy dodatek wprowadza do Fallouta 76 m.in. zupełnie nową serię zadań, potężnego bossa, a także możliwość warzenia i destylowania różnorakich napitków. Szczegółową charakterystykę rozszerzenia Wild Appalachia prezentujemy poniżej:

Nowe zadania: Straszna strzyża!
Rusz z krypty na kryptydy, badając sekrety Appalachów w nowej serii zadań i starć, w których nareszcie dowiemy się, które potwory są prawdziwe, a które nie.

Nowe zadania: Zawsze wzwyż
Ruszaj w najgłębsze leśne ostępy z nowym wątkiem fabularnym o legendarnych skautach-pionierach. Zgarniaj odznaki za osiągnięcia, zdobywaj kolejne stopnie i zyskaj niezwykle użyteczny modyfikowany plecak.

Nowe funkcje: Legendarny handlarz i przetwarzanie
Znajdź tajemniczego dostawcę i wymień lub przetwórz niepotrzebne legendarne przedmioty na nowy legendarny sprzęt. Za każdą gwiazdkę na legendarnym przedmiocie, który przetwarzasz, zwiększasz swoje szanse na zyskanie legendarnej broni czy wymarzonego pancerza.

Nowe funkcje: C.A.M.P., dekoracje, sprzedaż pomiędzy graczami, funkcjonalny aparat fotograficzny
Używaj przedmiotów ze swojej skrytki, aby udekorować C.A.M.P. Konstruuj automaty, oznaczaj przedmioty na sprzedaż i kontynuuj przygody w Appalachach, robiąc szalone i przepiękne zdjęcia z użyciem nowego, funkcjonalnego aparatu fotograficznego. Automaty wszystko załatwią za ciebie, ty musisz jedynie przeliczyć zarobione kapsle.

Nowe funkcje: Warzenie i destylacja
Rozpocznij nowe zadanie i odkryj tajemnice zakazanego napoju, Nuka-bimbru. Zrób imprezę w swoim C.A.M.P. dzięki nowym systemom oraz recepturom warzenia i destylacji.

Nowe wydarzenie sezonowe: Parada Fasnacht
Odpędź Dziadka Zimę i przyspiesz nadejście wiosny podczas pradawnego święta Fasnacht! Dołącz do obchodów i zalicz to nowe, ograniczone czasowo wydarzenie, aby zdobyć niepowtarzalne nagrody w postaci fasnachtowych masek.

Nowy tryb gry: Przetrwanie
Ten zupełnie nowy tryb gry wprowadza rozgrywkę PvP o wyższą stawkę z mniejszą liczbą ograniczeń, lepszymi nagrodami i nowymi wyzwaniami. Do tego cała oryginalna zawartość z trybu przygody!

Premierowy trailer dodatku prezentujemy poniżej:

Co o tym sądzicie? Czy Wild Appalachia skłoni was do (ponownego) zagrania w Fallouta 76?


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: