Twórcy Anthem zapowiadają kolejne patche i aktualizacje

Wbrew oczekiwaniom BioWare'u Anthem spotkało się z dość chłodnym przyjęciem, zarówno ze strony prasy, jak i graczy. Mimo tego Kanadyjczycy nie zamierzają się poddawać i snują już plany aktualizacji na najbliższe miesiące.

W swoim nowym wpisie na oficjalnym blogu BioWare'u Casey Hudson, główny menadżer kanadyjskiego studia, zdradził, że od momentu premiery zespół Anthem wprowadził do niego już ponad 200 poprawek. Zmiany dotyczą zarówno prostych błędów, jak i stabilności gry, łupów, progresu i personalizacji.

Jednocześnie BioWare cały czas pracuje nad nową zawartością Anthem. W najbliższej przyszłości możemy spodziewać się serii wydarzeń, nowych wątków fabularnych oraz mechanik, których kulminacją będzie zaplanowana na maj duża aktualizacja pt. Kataklizm.

Szczegółowe informacje na temat najbliższych planów BioWare'u wobec Anthem znajdziecie tutaj. Zachęcam również do zapoznania się z artykułem na blogu studia, w którym Hudson przedstawił całokształt wysiłku, jaki jego zespół wykonał w ostatnich tygodniach.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: