Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 oficjalnie zapowiedziane!

W ostatnim czasie Paradox Interactive pozostawiało tu i ówdzie wiele niejednoznacznych sugestii dot. nowej, “wampirzej” gry. W końcu światowy gigant wyraził się jasno i oficjalnie zapowiedział nową produkcję - a jest to nie byle co, bowiem mówimy o Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2!

Nad nową grą osadzoną w popularnym Świecie Mroku pracuje studio Hardsuit Labs. Znacznie ważniejsza wydaje się jednak informacja, że za scenariusz produkcji odpowiedzialny jest Brian Mitsoda, który półtora dekady temu stworzył znakomitą fabułę i dialogi pierwszej odsłony Vampire: The Masquerade - Bloodlines. Pierwszy zwiastun prezentuje się znakomicie!

Oto najważniejsze fakty na temat nowej odsłony “Maskarady”:

W wyniku bezprawnego ataku stajesz się wampirem, a twoja przemiana prowadzi do wybuchu konfliktu o rynek krwi w Seattle. Zawieraj niełatwe sojusze z kontrolującymi miasto postaciami i zdemaskuj wielki spisek będący zapalnikiem krwawej wojny domowej między potężnymi frakcjami wampirów.

Wejdź do wampirycznego Świata Mroku i zrealizuj swoje krwiopijcze fantazje w mieście pełnym intrygujących postaci reagujących na twoje decyzje. W dynamicznym systemie walki nastawionym na bezpośrednie starcia najważniejszym atutem są twoje charakterystyczne umiejętności zwane dyscyplinami. Wraz z postępami w grze twoja moc będzie wzrastać, lecz nie zapominaj o utrzymywaniu Maskarady i dbaj o własne człowieczeństwo... w przeciwnym razie poniesiesz straszne konsekwencje.

Wampiry od zawsze królowały w Seattle. Poluj na swoje cele w wiernie odtworzonych miejskich lokalizacjach w Świecie Mroku. Poznaj wampirzą starszyznę zamieszkującą miasto od początku jego istnienia, a także przedstawicieli nowej krwi, którzy kontrolują zyski z nowoczesnych technologii transformujących miasto. Wszystkie postaci kierują się ukrytymi motywami, więc ostrożnie dobieraj sprzymierzeńców.

Opowiedz się po jednej ze stron konfliktu o rynek krwi w Seattle. Każda frakcja ma własną, unikalną historię i charakterystykę. Świat oceni cię po towarzystwie, w którym się obracasz, ale pamiętaj: w tym środowisku nie da się pozostać bez skazy.

Gra Vampire: The Masquerade® - Bloodlines™ 2, stworzona przez autora pierwszej części tej serii, spełnia ambitne założenia pierwowzoru i umożliwia fanom ponowne spotkanie z ulubionymi bohaterami.

Premierę Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 zapowiedziano na pierwszy kwartał 2020 r. Grę można już zamawiać w przedsprzedaży na platformach Steam, GOG oraz Epic Store.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: