Prolog ESO: Elsweyr oraz nowy zwiastun dodatku już dostępne

25 rocznica serii The Elder Scrolls jest celebrowana również w ESO. ZeniMax Online Studios zaprezentowało nowy zwiastun dodatku Elsweyr, a ponadto udostępniło jego pierwszą, prologową misję.

Nowy film zabiera nas do serca prowincji Khajiitów i przedstawia zagrożenie, z jakim niebawem przyjdzie nam się zmierzyć.

Zanim jednak zapolujemy na smoki, musimy przebrnąć przez Prolog ESO: Elsweyr, co możemy uczynić już teraz! Darmowa misja nie wymaga posiadania DLC zatytułowanego Wrathstone ani zakupu samego Elsweyr, dlatego można uznać, że funkcjonuje niczym jego demo.

Aby uzyskać dostęp do nowych misji, należy odebrać z Crown Store darmowy przedmiot Sealed Imperial Summons lub udać się do głównego miasta swojej frakcji i odszukać cesarskiego posłańca Anais Davaux - rozmowa z nią zapoczątkuje pierwsze prologowe zadanie.

Ukończenie Prologu ESO: Elsweyr gwarantuje nagrodę w postaci Dragon Flight Illusion Gem, który pozwala na przywoływanie grupy spektralnych mini-smoków. Kto zechce udzielić Khajiitom dalszego wsparcia, może następnie udać się do obozu znajdującego się w pobliżu kwatery Abnura Tharna w Grahtwood. Spotkamy tam Zahiri, która każdego dnia dostarczy nam nowych zadań wykonania. Ich ukończenie zapewnia m.in. cenne łupy z Northern Elsweyr Defense Force!

Więcej informacji o Prologu ESO: Elsweyr znajdziecie tutaj. Warto dodać, że już jutro startuje darmowy tydzień z The Elder Scrolls Online, w czasie którego każdy będzie mógł przetestować MMORPG-a w świecie Tamriel za darmo! To znakomita okazja, aby posmakować ESO: Elsweyr i wyrobić sobie zdanie przed czerwcową premiera dodatku.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: