Cyberpunkowy dungeon crawler Conglomerate 451 oficjalnie zapowiedziany!

Dungeon crawlery zdają się ostatnio przeżywać swój renesans. Kolejnym przedstawicielem tego gatunku RPG-ów, który zapowiada się naprawdę ciekawie, jest zaprezentowany właśnie Conglomerate 451.

RPG studia RuneHeads zabierze nas do typowego, cyberpunkowego świata przyszłości. Poruszając się po klasycznej siatce gridowej, przemierzymy 451 sektor Conglomerate City, w celu likwidacji skorumpowanych korporacji. W tym celu utworzymy i staniemy na czele siatki agentów-klonów, których można ulepszać takimi metodami jak modyfikacja ich DNA czy wyposażenie ich najbardziej zaawansowane tecnnologicznie cyberkończyny, implanty oraz broń.

W Conglomerate 451 nie zabraknie też elementów roguelike'owych. Poziomy są bowiem generowane proceduralnie, a otrzymane w czasie bitwy obrażenie mogą przerodzić się w Ból i Traumy, które pozostaną z bohaterami gry na długi czas.

Do tego wszystkiego należy dołożyć złożoną mechanikę hakowania, rozbudowany system tworzenia i produkcji cyberwynalazków oraz permanentną śmierć swoich agentów. To wszystko sprawia, każdy gracz Conglomerate 451 musi uważnie planować swoje ruchy.

Pierwszy zwiastun tej gry obejrzycie poniżej. Zachęcam również do zapoznania się z gorącymi nadal screenami.

Dungeon crawler studia RuneHeads "niebawem" zawita na Steam w wersji z Wczesnym Dostępem. Premiera pełnej wersji Conglomerate 451 planowana jest na 2019 r.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: