Warcraft: Orcs & Humans oraz Warcraft II Battle.net Edition już dostępne na GOG.COM!

Wydanie Diablo na platformie GOG.com było zaledwie początkiem współpracy pomiędzy cyfrowym dystrybutorem gier oraz Blizzard Entertainment. Dzis mamy jednak kolejną dobrą wiadomość dla fanów gier "Zamieci", bowiem na GOG-u zadebiutowały właśnie gry Warcraft: Orcs & Humans oraz Warcraft II - oczywiście bez DRM!

Przypomnijmy, że w Warcraft: Orcs & Humans przenosimy się w czasy pierwszej wojny o Azeroth, gdzie będziemy musieli wybrać jedną ze stron i zbudować armię ludzi lub orków, by zniszczyć siły swojego wroga. Warcraft II wraz z dodatkiem umożliwia walkę na morzu dzięki licznym jednostkom pływającym oraz wprowadza więcej ras, z których składają się Przymierze i Horda. Do ludzi i orków dołączają w tej grze między innymi elfy, trolle i krasnoludy. 

Wersję gry Warcraft: Orcs & Humans dostępną na GOG.COM zoptymalizowano tak, aby działała na współczesnych systemach operacyjnych. Tymczasem gracze, którzy kupią Warcraft II na GOG.COM, otrzymają dwie wersje. Pierwsza jest wzbogacona o obsługę wyświetlaczy o wysokiej rozdzielczości i tryb wieloosobowy w sieci lokalnej, a druga to wersja klasyczna ze swojego okresu, z oryginalną grafiką SVGA i dobieraniem graczy z pierwotnej wersji serwisu sieciowego Battle.net.

Warcraft: Orcs & Humans na systemy Windows i Mac oraz Warcraft II Battle.net Edition na systemy Windows są już dostępne na GOG.COM – odpowiednio za 19,99 PLN i 34,99 PLN! W cenie 51,99 PLN można też kupić Warcraft Bundle zawierający obie gry.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: