Twórcy Starpoint Gemini 3 zaprezentowali nowy gameplay trailer

Little Green Men Games zaprezentowało nowy zwiastun Starpoint Gemini 3, który po raz pierwszy przedstawia fragmenty rozgrywki najnowszej odsłony serii. Kolejna kosmiczna przygoda w systemie Gemini, a nawet poza nim, zapowiada się naprawdę pysznie!

Zobaczcie zresztą sami:

Warto przypomnieć, że akcja Starpoint Gemini 3 dzieje się 30 lat po wydarzeniach, które miały miejsce w "dwójce". Wszechświat nie jest już tym samym miejscem. Obcy zwani A'Shriari zostali spacyfikowani, choć garstka ich przedstawicieli wciąż zamieszkuje dawne terytoria upadłego Imperium. Rasa ludzka wreszcie pogodziła się z faktem, że nie jest jedyną inteligentną formą życia w kosmosie, zaś po osiągnięciu celu, jakim było zniszczenie Imperium, kosmici wycofali się z wojny i przestali przejawiać zainteresowanie dalszym unicestwianiem ludzkości. Co nie znaczy, że można ich bezkarnie rozstawiać po kątach. Na szczęście wszechświat to całkiem spore miejsce, a wszystkie punkty gwiezdne są otwarte i w pełni funkcjonalne. Podróżowanie między byłymi koloniami imperialnymi stało się więc codziennością, dzięki której udaje się utrzymać względny pokój we wszechświecie. Nic jednak nie trwa wiecznie...

Twórcy gry ujawnili również więcej informacji na temat głównego bohatera Starpoint Gemini 3. Jak czytamy:

Jesteś młodym, żądnym przygód pilotem statku kosmicznego z niezwykłym darem wpadania w kłopoty. Nazywasz się Jonathan Bold i z heroizmem zdecydowanie nie jest Ci po drodze. Dobroduszność i ratowanie wszechświata? Nna co to komu? Jeśli jest coś, czego się nauczyłeś, to z pewnością fakt, że wszystkich bohaterów i weteranów spotkał ten sam, smutny los. Po co walczyć całe życie o wspaniałe idee, kiedy ludzka natura potrafi zrujnować je w sekundę? Nie masz zamiaru podążać śladami legend, o których tyle się nasłuchałeś, skoro każda z nich i tak skończyła marnie. Wycofujesz się więc z wszelkiej polityki, a wzniosłe cele i ratowanie świata wolisz zostawić innym. A sam stawiasz przed sobą znacznie bardziej przyziemne cele. Do szczęścia wystarczy Ci pełen i portfel i towarzystwo pięknych kobiet. Problemem zdaje się być tylko Twoja nadnaturalna wręcz zdolność do ładowania się w kłopoty i nietypowe pochodzenie. To właśnie ono sprawi, że historia jeszcze się o Ciebie upomni, a Ty – wbrew swojej woli, wylądujesz w samym środku zdarzeń.

Co sądzicie o Starpoint Gemini 3? Jesli podoba się wam najnowsza produkcja Little Green Men Games, to już teraz możecie dodać ją do swojej listy życzeń na Steamie. Premiera gry została zaplanowana na 2019 r.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: