World of Warcraft: znamy pierwsze szczegóły aktualizacji Rise of Azshara

Niebawem bitwa o Azeroth wkroczy w kolejną fazę, a to za sprawą dużej aktualizacji World of Warcraft o nazwie Rise of Azshara. Blizzard zapowiedział właśnie, czego możemy się spodziewać po zbliżającym się wielkimi krokami content patchu.

Podczas ostatniego deweloperskiego livestreama starszy projektant gry Jeremy Feasel przedstawił zarys noweg wątku fabularnego, który skupi się wokół rasy nag oraz ich królowej Azshary, a także szczegóły wielu nowinek: dwóch nowych stref, nowego rajdu, nowego mega-dungeonu, nowych zadań, nowej zawartości PvP, zmian w systemie Heart of Azeroth i wiele, wiele więcej. Jeśli przegapiliście transmisję na żywo, to jej zapis możecie obejrzeć poniżej.

Jeśli szczególnie interesuje was system Heart of Azeroth i zmiany, jakie w nim zajdą, to koniecznie zapoznajcie się również z tym artykułem na oficjalnej stronie World of Warcraft, który odsłania jeszcze więcej szczegółów na ten temat.

Przypomnijmy, że oficjalna data wydania aktualizacji Rise of Azshara pozostaje nieznana, lecz spekuluje się, że trafi ona na serwery gry na przełomie czerwca i lipca.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: