Twórcy Grim Dawn zapowiedzieli plany na najbliższą przyszłość

Grim Dawn: Forgotten Gods jest już dostepne od kilku tygodni i zbiera bardzo pochlebne recenzje. Mimo tego Crate Entertainment zamierza w dalszym ciągu udoskonalać dodatek, o czym świadczą zapowiedziane właśnie patche.

Na razie na rozkładzie jazdy znajdują się dwie nowe łatki. Pierwsza z nich, oznaczona liczbą 1.1.2.0, wprowadzi liczne zmiany balansujące rozgrywkę w Shattered Realms - nowym wyzwaniu, które weszło do gry wraz z dodatkiem Forgotten Gods. Duże zmiany dotkną m.in. “dystrybucji” bossów, dzięki czemu wzrost skali trudności kolejnych poziomów będzie nieco mniejszy. Łatka ta wprowadzi również znaczące zmiany wśród najstarszych zestawów pancerzy, a dokładnie w Bloodrager's Endless Frenzy, Iskandra's Unification, The Clairvoyant's Focus oraz Ulzuin's Infernal Avatar. Patch 1.1.2.0 niebawem trafi do testów, więc na jego wydanie nie powinniśmy czekać zbyt długo.

W nieco dłuższej perspektywie czasu należy rozpatrywać udostępnienie patcha 1.1.3.0. Cierpliwość jednak opłaci się, ponieważ łatka wprowadzi do Grim Dawn piąty kompleks podziemi w stylu roguelike, pełen wyzwań, bossów i wspaniałych łupów. A to oczywiście jedynie danie główne! Na więcej informacji o tym patchu przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Zaintrygowani? W takim razie zachęcam do zapoznania się z kompletną zawartością najnowszej odsłony Grim Misadventures.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: