Kingdom Come: Deliverance: znamy oficjalną datę premiery dodatku A Woman's Lot oraz Królewskiej Edycji gry

Warhorse Studios ujawniło oficjalną datę premiery nowego i prawdopodobnie ostatniego fabularnego rozszerzenia do Kingdom Come: Deliverance, które nosi tytuł A Woman's Lot. Tego samego dnia do sklepów trafi Royal Edition, która będzie zawierać w sobie podstawową część KCD oraz wszystkie wydane DLC.

Przypomnijmy, że w A Woman's Lot wcielimy się w postać Teresy, przyjaciółki Henryka. W rezultacie będziemy mogli spojrzeć na wojnę roku 1403 oraz powiązane z nią wydarzenia z nieco innej, kobiecej perspektywy. Bardziej szczegółowe informacje na temat tego dodatku Warhorse Studios zamierza ujawnić w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Dlaczego? Ano dlatego, że zarówno A Woman's Lot, jak i Kingdom Come: Deliverance - Royal Edition ukażą się w sprzedaży 28 maja. Przypomnijmy, że w skład nowego wydania gry wejdą nie tylko jej podstawowa część oraz wszystkie dodatki, ale również ścieżka dźwiękowa oraz artbook.

Warto dodać, że tego samego dnia cena podstawowej części Kingdom Come: Deliverance oraz większości dodatków zmaleje o co najmniej kilkanaście euro/dolarów. To oznacza, że jeśli jeszcze nie kupiliście gry Warhorse Studios lub któregoś z DLC, to warto wstrzymać się z zakupem do końcówki maja.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: