BattleTech: Urban Warfare oficjalnie zapowiedziane!

O Urban Warfare, kolejnym DLC do gry BattleTech, po raz pierwszy usłyszeliśmy jeszcze w zeszłym roku, co miało miejsce przy okazji prezentacji Season Passa. Dziś Harebrained Schemes postanowiło oficjalnie zapowiedzieć dodatek i zaprezentowało jego zwiastun.

Główną atrakcją Urban Warfare jest możliwość toczenia walk wewnątrz miast. To sprowadza się do zmiany pola widzenia, niszczenia budynków i wpływania na kształt pola bitwy poprzez destrukcję cystern, rur wodociągowych czy trakcji elektrycznej.

Ponadto Urban Warfare wprowadzi dwa nowe moduły elektroniczne. ECM pozwoli zabezpieczyć mecha oraz pobliskie jednostki sojusznicze przed pośrednimi atakami, podczas gdy Aktywna Sonda umożliwi namierzanie celów, które w innych okolicznościach pozostałyby ukryte.

Nie można też nie wspomnieć, że za sprawą dodatku w BattleTechu pojawią się dwa nowe mechy: lekki, lecz wyposażone we wspomniane wyżej moduły Raven 1X oraz nowy Javelin BattleMech, które możliwości stanowią doskonały kompromis pomiędzy szybkością a siłą ognia.

Nowinki, jakie wprowadzi do gry Urban Warfare, możecie obejrzeć na poniższym nagraniu.

Premierę BattleTech: Urban Warfare zaplanowano na 4 czerwca. Jak wam się podoba nowa zawartość?


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: